17 niedziela zwykła – 28.07.19

  1. Dziś z racji wspomnienie św. Krzysztofa ? patrona kierowców i  podróżujących modlimy się w intencji kierowców. Będzie również poświęcenie pojazdów podczas każdej mszy świętej. Ofiary tego dnia są przeznaczone na zakup transportu dla misjonarzy. 
  2. W środę na msze o godz 17.00 zapraszam Apostolstwo Żywego Różańca. Będzie wymiana tajemnic
  3. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Od godz 9.00 udam się z posługa do chorych
  4. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w piątek od godz 16.00
  5. Zakończyliśmy pierwszy etap remontu schodów do świątyni. W całości ukończono pracę przy wejściu do zakrystii i na wieżę. Pozostały jeszcze główne schody ale je wyremontujemy dopiero po uzgodnieniu z konserwatorem zabytków podjazdu dla niepełnosprawnych. Z tego miejsca dziękuje Panom, którzy wykonali te prace. Dziękuję Panom: Zygmuntowi, Krystianowi, Jurkowi, Adamowi, Pawłowi, Damianowi, Szczepanowi, Władysławowi, Bogdanowi za bezinteresowna prace na rzecz Parafii. Panu Walentemu dziękuję za wypożyczenie rusztowań. Składam serdeczne podziękowania Bóg zapłać. Przy okazji tych prac dokonano również odnowienia i impregnacji Wszystkich drewnianych okien na plebanii
  6. Tradycją lat ubiegłych 5 sierpnia w godzinach wieczornych przybędą do nas pątnicy Pieszej Kaszubskiej Pielgrzymki na Jasną Górę. Przybędzie grupa ok. 300 osób. Proszę na kartce o zgłoszenia gościny i noclegu dla pielgrzymów.