22 Niedziela zwykła – 28.08.22

  1. Dziś Panu Bogu dziękujemy za tegoroczne plony. Wyrazem wdzięczności jest msza dożynkowa i wieńce od przedstawicieli rolników. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim za udział w naszym parafialnym dziękczynieniu. Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie dekoracji i wystroju kościoła.
  2. Dziś uroczystość odpustowa ku czci św. Augustyna w Trzemesznie.
  3. W piątek przypada pierwszy piątek  miesiąca. Od godz 9.00 udam się z posługą do chorych.
  4. Spowiedź dla dzieci i młodzieży w piątek od godz 16.00. Zapraszam wszystkich do dobrego rozpoczęcia nowego roku szkolnego.
  5. W sobotę organizowany jest wyjazd dzieci w nagrodę za uczestnictwo w niedzielnych mszach świętych. Celem jest Planetarium w Toruniu i pyszne lody. Jest zgłoszonych 35 dzieci. Proszę, jeśli z tych co oddali książeczki ktoś nie może jechać to proszę o wiadomość. Jest jeszcze 15 miejsc wolnych. Zbiórka pod remizą o godz. 8.30
  6. W przyszłą niedzielę na mszy o godz 11.45 poświecenie tornistrów dzieciom klasy pierwszej rozpoczynających edukacje szkoloną.
  7. W przyszłą niedziele po mszy o godz 11.45 spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku szkolonym przystąpią do pierwszej spowiedzi i komunii świętej.