Niedziela Świetej Rodziny – 27.12.20

  1. Serdecznie dziękuję za pomoc przy dekoracji kościoła na święta. Dziękuję rodzinie Zawada z Dąbrowy i Kryślak z ul Wyzwolenia, za choinki
  2. Serdecznie dziękują za pomoc przy sprzątaniu kościoła mieszkańcom ul Józefa Myslickiego. Dziękuje za ofiarę na dekoracje żłóbka w wysokości 500 zł.
  3. W czwartek zakończenie starego roku. Msza z nabożeństwem przebłagalno ? błagalnym o godz 17.00, Tradycyjnie podczas homilii podam sprawozdanie z zarządu Parafią.
  4. W piątek Nowy Rok. Układ mszy niedzielny. Jest to dzień modlitwy o pokój.
  5. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Do chorych udam się z posługą w sobotę od godz 9.00
  6. Po niedzieli rozpocznie się kolęda. Związana jest ona z błogosławieństwem niesionym przez kapłana rodzinom i domostwom. W tym roku będzie ona miała inną formę. Zgodnie z zarządzeniem Ks Prymasa na czas pandemii, będą odprawiane msze w intencji rodzin, które normalnie by nawiedził kapłan. Będziemy modlić się o zachowaniu w zdrowiu członków naszych rodzin i będziemy prosić Boga o ustanie pandemii. Plan mszy w gablocie i przy wyjściu z kościoła.
  7. Rodziny przychodzące na mszę kolędową będą mogły zabrać buteleczki z wodą święconą i specjalna modlitwę przy pokropieniu. Ewentualne ofiary złożone w ten dzień będą przeznaczone na zobowiązania podatkowe parafii na rzecz instytucji świeckich i kościelnych.
  8. Msze święte na przyszły rok można będzie rezerwować w dzień wyznaczony, po mszy za rodziny.