28 Niedziela zwykła – 11.10.20

  1. Dziś kolejna edycja Dnia Papieskiego. Przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek na stypendium dla dzieci i młodzieży.
  2. Z  okazji Dnia Papieskiego dziś przed mszą o godz 11.45 młodzież z naszej szkoły pod przewodnictwem Pani Marioli wystawi sztukę o Janie Pawle II. 
  3. Zapraszam codziennie na różaniec po pierwszej mszy ok. godz 17.40. We wtorek różaniec po porannej mszy o godz 9.00. W niedzielę nabożeństwo o godz 8.00 a w Linówcu w czwartek po mszy o godz 16.00
  4. Dzieci zapraszam na mały różaniec w środę na godz 17.00
  5. W kruchcie kościoła są wyłożone kartki na wypominki za zmarłych. Tradycyjnie nasza modlitwa wypominkowa będzie w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych. Na kartkach wypominek jednorazowych proszę zaznaczyć dzień tygodnia w którym chcemy, aby były włączone do modlitwy. W wypominkach rocznych proszę zaznaczyć godzinę i świątynię w której chcemy złożyć modlitwę za zmarłych.
  6. W tym tygodniu zakończyliśmy prace na cmentarzu przy głównej alei. Założono podbudowę i kostkę brukową. Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc przy tych pracach: Panom: Szczepanowi Ficerowi, Zygmuntowi Szymańskiemu i Damianowi Kryślakowi z Orchowa oraz Rodzinom z Linówca: Czapskim, Olkiewicz, Szczepańskim, Rucińskich,  Krajniak, Witkowskim, Łukaszewicz,  Zaparucha, Mielcarek, Pietrzaków z Kossakowa, Janickich z Suszewa, Mrówczyńskich z Suszewa, Kamińskich z Mlecz