3 Niedziela po Zmartwychwstaniu – 1.05.22

 1. Dziś Uroczystość odpustową przeżywa Parafia w Trzemżalu
 2. Dziś rozpoczyna się miesiąc maj. Tradycyjne nabożeństwo do Matki Bożej w niedziele i święta o godz 8.00 a w tygodniu po wieczornej mszy świętej. Zachęcam również do organizowania nabożeństw przy figurach i krzyżach.
 3. Jutro (poniedziałek) Dzień flagi. Zamanifestujmy nasze przywiązanie do Ojczyzny wywieszając flagę narodową.
 4. We wtorek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze święte będą sprawowane o godz 8.30; 11.45. i o godz 18.00.
 5. W środę w naszej Parafii będzie Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu. Początek o godz 9.00 mszą świętą a zakończenie również mszą świętą o godz 18.00. Wyjątkowo w ten dzień nabożeństwo majowe będzie przed mszą.
 6. W czwartek na godz 16.00 zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijnych do pomocy przy sprzątaniu kościoła na uroczystość ich dzieci.
 7. W piątek przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Od godz 9.00 udam się z posługą do chorych.
 8. Spowiedź z racji Pierwszego Piątku od godz 16.00, później msza o godz 17.30
 9. W sobotę o godz 8.00 dzieci pierwszokomunijne przystąpią do pierwszej spowiedzi świętej.
 10. W przyszłą niedzielę na mszy o godz 10.00 grupa 17 dzieci przystąpi po raz pierwszy w sposób pełny do Eucharystii. Proszę aby na tej mszy byli tylko rodzice i zaproszeni goście.
 11. W przyszła niedzielę przeżywać będziemy odpust ku czci Chrystusa Dobrego Pasterza . Zapraszam na uroczystą sumę którą poprowadzi i homilie wygłosi ks. Maciej Sarbinowski ? Proboszcz macierzystej Parafii w Orchowie.
 12. W przyszła niedzielę rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i misyjne.
 13.  W niedzielę 15 maja odbędzie się piknik rodzinny z okazji 100 -lecia naszej Ochotniczej Straży Pożarnej. Rozpocznie się on od poświecenia tablicy pamiątkowej przed remizą o godz 14.00. Później msza święta w kościele i przemarsz na stadion. Szczegóły na plakacie w gablocie.