4 Niedziela Wielkanocna – 30.04.23

 1. Dziś na mszy o godz 12.00 młodzież naszych parafii przyjmie sakrament bierzmowania.
 2. Dziś Uroczystość odpustowa ku czci Chrystusa Dobrego Pasterza. Mszy odpustowej o godz 12.00 będzie przewodniczył ks. Kanonik Zbigniew Przybylski ? kanclerz Kurii Metropolitalnej w Gnieźnie Wikariusz Generalny Archidiecezji.  
 3. Od poniedziałku rozpoczyna się miesiąc maj. Zapraszam na nabożeństwo majowe po mszy o godz 18.00 (z wyjątkiem piątku). W niedzielę nabożeństwo o godz 8.00. Zachęcam do organizowania tradycyjnych  nabożeństw przy krzyżach i figurach.
 4. W środę Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski ? Głównej Patronki Polski. Układ Mszy jak w każdą niedzielę. Wtorkowe msze wieczorne będą sprawowane również z Uroczystości.
 5. W środę przed kościołem nasi Druhowie Strażacy będą zbierać ofiary do puszek na dofinansowanie niwego wozu bojowego dla naszej jednostki OSP.
 6. W środę o godz 11.00 Na Dolnym Orchowie centralne obchody Królowej Polski z udziałem władz lokalnych.
 7. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Do chorych udam się z posługo od godz 9.30.
 8. Spowiedź pierwszopiatkowa dla dzieci i młodzieży od godz 16.00.
 9. W piątek przypada dla naszej Parafii Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się Mszą świętą o godz 9.00 a zakończy nabożeństwem majowym o godz 17.00
 10. W sobotę o godz 16.00 będzie sprawowana Msza święta w intencji strażaków i ich rodzin z racji św. Floriana. Zapraszamy wszystkich do modlitewnego podziękowania za trud ochrony życia i mienia.
 11. Próba dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek 8 maja po mszy wieczornej.