5 Niedziela Wielkanocna – 28.04.24

  1. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do godnego przeżycia Odpustu ku czci Chrystusa Dobrego Pasterza. Dziękuję Panu Zygmuntowi, asyście, Radzie Parafialnej, Apostolstwu Żywego Różańca Pani Barbarze Smółce wraz z zespołem, druhom strażakom, dziewczynkom sypiącym kwiatki,  ministrantom lektorom i wszystkim biorącym udział. Dziękuję tym, którzy pomogli posprzątać teren wokół kościoła i plebanii.
  2. Dziękuję za wiktuały na stół dla księży.
  3. W tym tygodniu rozpoczyna się miesiąc maj. Zapraszam na nabożeństwo ku czci Matki Bożej między mszami ok 17.30 a w niedzielę i święta o godz 8.00. W najbliższą niedzielę wyjątkowo o godz 16.00. Zachęcam do organizowania nabożeństw przy figurach i krzyżach.
  4. W piątek 3 maja Uroczystość Królowej Polski. Układ mszy jak w niedzielę dodatkowo z msza o godz 18.00 z racji Pierwszego Piątku.
  5. Do chorych udam się w piątek wyjątkowo od godz 14.00.
  6. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz 17.00 ? później msza.
  7. W sobotę o godz 16.00 z okazji św Floriana msza święta w intencji strażaków i ich rodzin.
  8. W przyszła niedzielę przypada w naszej Parafii Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się ona Msza o godz 8.30 a zakończy się Nabożeństwem Majowym o godz 16.00. Zapraszam przez cały dzień do chwili refleksji i zadumy przed Najświętszym Sakramentem.