1 Niedziela Adwentu – 27.11.22

  1. Dziś rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny.  
  2. Dziś ostatni dzień Rekolekcji przed nawiedzeniem Ikony MB. Dziękuję ojcu Stanisławowi ze Zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny za poprowadzenie i bezpośrednie przygotowanie nas do nawiedzenia.
  3. Dziś na mszy o godz 11.45 poświecenie opłatków na stół wigilijny. Pan kościelny rozniesie opłatki po nawiedzeniu. Również po nawiedzeniu będzie można nabyć świece Caritas – Dzieło pomocy dzieciom
  4. Dziś 13.30 zapraszam chętnych do pomocy przy dekoracji trasy przejazdu podczas nawiedzenia. Będziemy dekorować pobocza od końca Orchowa do Myślątkowa. Zapraszam wszystkich ze zszywaczami biurowymi. Zbiórka przy dawnym SKR. Proszę zabrać kamizelki odblaskowe lub jakieś elementy odblaskowe abyśmy byli widoczni dla kierowców.
  5. W środę o godz 17.30 Powitanie Ikony MB przed kościołem. Zapraszam na nabożeństwo oczekiwania o godz 16.45. Szczegółowy plan peregrynacji na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
  6. W tym tygodniu Pierwszy Piątek Miesiąca. Od godz 9.00 udam się z posługa do chorych.
  7. Spowiedz dla dzieci i młodzieży w piątek trochę wcześniej od godz 15.30. Msza pierwszopiatkowa o godz 16.30.
  8. Od tego tygodnia ulegną zmiany sprawowania mszy św. ze względu na to, że każdego dnia muszę być na powitaniu obrazu w poszczególnych parafiach dekanatu. Zmiany będą do 6 grudnia. Msze będą o godz 16.30 a w tę sobotę o 16.00 i 17.00