5 Niedziela Wielkiego Postu – 29.03.20

  1. Zgodnie z nowymi wytycznymi Księdza Prymasa nie będą organizowane spowiedzi dekanalne. Jeśli chodzi o spowiedź wielkanocną to w tygodniu będę służył wszystkim w konfesjonale przed mszą świętą popołudniową i po wieczornej mszy do ostatniego penitenta. W Wielkim Tygodniu spowiedź będzie przed południem od godz 9.00 do 10.00 a po południu od godz 17.00 do mszy  świętej. Proszę, zgodnie z zaleceniem władz nie formować kolejek do konfesjonału ale na kościele oczekiwać na spowiedź. Ponadto można się umówić na spowiedź przez telefon. W uzgodnionym czasie będę oczekiwał w kościele.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Zgodnie z wytycznymi Księdza Prymasa nie będzie odwiedzin chorych. Wolno tylko pełnić posługę w niebezpieczeństwie śmierci.
  3. Spowiedź w piątek od godz 16.00
  4. Zgodnie z Dekretem odwołane są Nabożeństwa pasyjne.
  5. Za tydzień Niedziela Palmowa. Nie będzie poświęcenia palm i procesji.
  6. Przypominam, że zgodnie z zarządzeniem władz w kościele może być na mszy świętej do 5 uczestników. Pierwszeństwo maja ci wierni, których sprawowana jest intencja.
  7. Z inicjatywy młodzieży naszej parafii będzie przygotowana transmisja Triduum Paschalnego z naszego kościoła. Próby będą trwały w tym tygodniu a link do strony będzie umieszczony na naszej stronie parafialnej. Transmisja mszy będzie również w Wielkanoc. Szczegóły pojawia się w połowie tego tygodnia na stronie parafialnej www.dobrypasterzorchowo.pl Bardzo dziękuję za inicjatywę i zapraszam do wspólnej modlitwy w domach.